lalys

Za jak dlouho po aplikaci injekcni antikoncepce jsem chranena?

v patek mi aplikova injekcni antik.a v utery jsem mela nechraneny styk jsem uz chranena.sestra u lekare me rekla.ze by to melo pusobit hned.ale jistota je tri dny.ale nejsem si uplne jista.

Odpovědi
BANAN93

No to je těžké takhle posoudit, asi by bylo potřeba víc podrobností – jak to bylo divoké atd. :D :D :D – to vám určitě lékař řekl za jak dlouho to funguje – a co máte dále užívat nebo neužívat po styku – pokud si to nepamatujete zavolejte mu

pucipuci

Co takhle přečíst si příbalový leták,snad víte jaká to byla injekce a vše jde dohledat na netu.