Rokio

Za jak dlouho myslíte, že bude teplota v ČR taková, že běžný člověk nebude potřebovat bundu?

poznámka: Myslím v tomto roce, tedy v roce 2017.
poznámka2: Tou poslední větou vedlejší v otázce myslím, kdy běžnému člověku bude stačit pouze mikina nebo svetr (to, co je na tričku mimo bundu).

Podle mě to bude v městě, kde žiji, někdy v březnu. Pokud jde o celorepublikový průměr, tak ta podle mě bude na konci března, pokud se výrazně neochladí.

Odpovědi
Drap

v březnu - v první části

Neví, jak hodnotíš běžného člověka. Velmi často potkávám jednoho, který snad ještě zimní bundu na sobě neměl a většinou chodí v kraťasech.A bý­vají u nás nižší teploty než ve Znojmě. Pro takové lidi ten čas už nastal pro jiné přijde v březnu, pokud ne už koncem února. U některých zimomřivých lze předpokládat že použijí zimní bundu i v létě.

Lgee

ještě později - uvést prosím přibližnou dobu

alvin

v březnu - v druhé části

Rakira

v květnu - v první části

ivzez

v dubnu - v první části

!!! Jiná odpověď !!!

Na přelomu března a dubna.