peterd108

Za jak dlouho doručí balík Česká pošta, který byl podaný dnes ve 14 hodin?

Nejlepší odpověď
Edison

Záleží na konstelaci hvězd, sluneční aktivitě, poloze a fázi měsíce, postavení planet… a na počasí. Někdy do druhého dne, kromě víkendu(!), jindy to můlže trvat i deset dní… Jindy jsou schopni zásirku i ztratit.

Další odpovědi
kodl67

Zitra je sobota,takže když to půjde dobře,očekával bych ho v pondělí.
V sobotu jsem nikdy zásilku neobdržel.

Drap

S velkou pravděpodobností již zítra

annas

Pravděpodobně hned zítra. Záleží na tom, kdy se z pošty u vás zásilky odesílají, tedy v kolik hodin se pošta zavírá.

Zkuste si vložil číslo zásilky do odkazu a dovíte se, co se s ním děje.

https://www.pos­taonline.cz/trac­kandtrace

Neuvědomila jsem si, že je dnes pátek, takže balík vám doručí až v pondělí.

Ale musím říct, že mám s poštou dobré zkušenosti, pokud jde o rychlost doručování.

jáára

Vidím to tak na 27. prosince.

nyjono

Záleží odkud kam.
Mé odeslané balíky jdou v průměru 3 dny.
Často se zaseknou v Praze na DEPU. To je pak doručení delší.
Ještě se mi nestalo, aby balík doručili 2.den.
Dopis ano, ale ne balík.

Mc Merkurion

… koukám, že ne tu dost naivních lidí, kteří tomu jejich: „dnes podáte, zítra dodáme“ stále věří … oni změní názor, až využijí její služby …

annas

Včera jsem dostala zprávu, že jeden obchod odeslal balík, dnes mně ho ČP doručila. .

Mc Merkurion

… výjimka potvrzuje pravidlo, ve městě se jim to možná někdy podaří, život mimo větší sídla je však jiná realita, týden je úspěch …

annas

Já poštu neobhajuji, stalo se, že několikrát byl obsah balíků na padrť.

Ale opravdu v poslední době, objednávám bylinky, dojde zásilka na druhý den.

Jenže už má pošta hodně zásilek, takže doručují i 2× denně.

Je pravda, že jde zpravidla o velká města, kde sběrná služba funguje déle než na malé poště .

Edison

Buďte rádi, že dodání nevychází na 29. února pouze lichého roku… 😁

Edison

Já má zkušenosti právě nejrůznější:

  1. Pošta z ValMezu do Prahy druhý den.
  2. Pošta z jednoho konce světa do Prahy 3 dny, pak dva dny na celnici a deset dní domů.
  3. Jako extrém vidím, že jsem si koupil něco a nebyl jsem doma, tak jsem si to nechal poslat „na poštu“. Podací byla 412 a dodací taky 412. Trvalo to DESET dní!!! Protože to nemohli hodit z košíku do košíku, ale museli to poslat na obligátní 022. Tam se to musí toulat nejméně týden.

Kepler

Jen doplním, že před vánoci asi nestíhá vůbec nikdo. Objednávka z e-shopu mi přišla místo slíbených dvou dní až za deset a ani nešlo o ČP. Samozřejmě se ani neomluvili, fšeci sú na roztrhání 🙂