otaznik007

Za jak dlouho by se „uzdravila“ civilizace po takovéto katastrofě?

Kdyby naši planetu postihla nějaká katastrofa a tuto katastrofu by přežilo jen pár stovek lidí, jak dlouho by trvalo navrátit civilizaci zpět do přibližně stejného stavu jako před katastrofou? Dejme tomu, že by ti lidé nežili na různých částech planety, ale pospolu na jednom území.

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze takto odpovědět. Důležité by bylo co by to bylo za lidi, jaké by měli znalosti, jaké technologické možnosti, v jaké lokalitě, jak by vypadal zbytek planety a na stovkách dalších faktorů.