Loso

Za jak dlouho bude zase miliarda v Eurojackpotu?

Nejlepší odpověď
annas

Za jak dlouho je možné vyhrát miliardu? To nikdo neví je to loterie, takže čekáte, že budete mít štěstí. Zda ano, či ne. To se nedovíte, ani kolik jedinců bude sázet a jaká bude výše výhry.

"Pravděpodobnost hlavní výhry ve hře Eurojackpot, podobně jako v drtivé většině loterií, je nízká. Současně lze ale vyhrát i některou z nižších cen, jejichž pravděpodobnosti postupně rostou.

Výše výhry záleží smaozřejmě na výši vkladů. Je na ni určena polovina vkladů.

Například pravděpodobnost výhry 1. pořadí je asi 1 ku 95 milionům, u 3. pořadí je to 1 ku 3,4 milionům"

Vysvětlení v tabulce.

https://www.ha­zardni-hry.eu/loteri­e/eurojackpot­.html

Další odpovědi
Drap

To předem nikdo neví. Musíš pravidelně sledovat