Rokio

Za jak dlouho bude možná transplantace varlat?

Kdy to podle vědců a lékařů bude možné?

Nejlepší odpověď
elkon

Myslím, že tebe to nemusí zajímat, když jsi ani jejich funkčnost nikdy nevyzkoušel. Nebo možná asi jen tak rukou?

Další odpovědi
zjentek

A pak žít zbytek života s dilematem, kurňa, jsou ty děcka moje? NIKDY!

Copak, toužíš po koulích jako má zjentek heh?

Dochy

Nejspíše nikdy, nedává to moc smysl. Varlata a mozek jsou věci, které obdarovaný asi moc neužije… No možní pro produkci některých hormonů, ale že by chlap byl nadšenej že šíří geny anonymního dárce…

VaclavZeman

Obavam se, ze neni, o co stat. Ja sam mam varlata zcela normalni, ale muj penis je velice, opravdu velice nadprumerny. Je to videt i pod kalhotami a rozhodne bych nemenil. I kdybych se narodil s malym pindikem, tak bych byl proste takovy. Clovek by se mel naucit mit rad sebe takoveho, jaky je. Dekuju.

zjentek

Rokio, Elkonoj věř, jistě je to borec kterýmu se funkčnost spouští úplně sama ve snu, za hluboký blaženosti, ne to nemá jen tak někdo 😁😁😁