Avatar uživatele
anonym

Za dobrotu na žebrotu?

Co myslite je to pravda, nebo naopak věříte ve slušnost a poctivost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, BEAES, PostApMan před 4998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Teď si budu trochu protiřečit. Je to pravda, ale na slušnost a poctivost pořád věřím. Bohužel v dnešní době se moc nenosí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

bohužel je to pravda, ale jsme tací, kdo neumíme být svině a budem si radši pořád chodit pro přesdržku… je to tady na světě postavená na hlavu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Už dávno ne a někdy je mi z toho smutno.Bohužel jsem nenapravitelná­.Naposledy v červnu v práci.Pacien­t,mladší kluk neměl peníze na autobus,chtěl půjčit stovku,že mi jí na kontrole vrátí.No už si chlapec nevzpoměl.prý jsem si ho musela splést.O stovku mi nešlo,ale nemůžu pochopit,že může do očí lhát.A to bych mohla psát zkušenosti až do rána......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Jak řekla popelka, dnes to prostě není v módě – mám ten pocit.
Ale na pár poctivců se dá dnes narazit, ale hodně často dopadnou tak, že jejich poctivosti někdo využije ve svůj prospěch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Souhlasím s PostApmanem.
Já už dobračku přestala dělat, protože jsem na to vždy doplatila. Jen v mezích, protože ono na tom pořekadle něco bude!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano je to pravda já dobrača jsem už na to hodněkrát doplatila ted už si dávám pozor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Poctivost je klam. Kolega se tváří jako kamarád, chce posedět se mnou a jeho kamarádem. Ještě to nepadlo, ale jde o ubytování. Raději odhadovat typy lidí a odejít. Slušnější jsou prodavačky v potravinách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek