Za dobrotu na žebrotu?

Co myslite je to pravda, nebo naopak věříte ve slušnost a poctivost?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Teď si budu trochu protiřečit. Je to pravda, ale na slušnost a poctivost pořád věřím. Bohužel v dnešní době se moc nenosí.

Další odpovědi
quentos

bohužel je to pravda, ale jsme tací, kdo neumíme být svině a budem si radši pořád chodit pro přesdržku… je to tady na světě postavená na hlavu

martina1

Už dávno ne a někdy je mi z toho smutno.Bohužel jsem nenapravitelná­.Naposledy v červnu v práci.Pacien­t,mladší kluk neměl peníze na autobus,chtěl půjčit stovku,že mi jí na kontrole vrátí.No už si chlapec nevzpoměl.prý jsem si ho musela splést.O stovku mi nešlo,ale nemůžu pochopit,že může do očí lhát.A to bych mohla psát zkušenosti až do rána......

PostApMan

Jak řekla popelka, dnes to prostě není v módě – mám ten pocit.
Ale na pár poctivců se dá dnes narazit, ale hodně často dopadnou tak, že jejich poctivosti někdo využije ve svůj prospěch.

BEAES

Souhlasím s PostApmanem.
Já už dobračku přestala dělat, protože jsem na to vždy doplatila. Jen v mezích, protože ono na tom pořekadle něco bude!

panenka

Ano je to pravda já dobrača jsem už na to hodněkrát doplatila ted už si dávám pozor.

anonym

Poctivost je klam. Kolega se tváří jako kamarád, chce posedět se mnou a jeho kamarádem. Ještě to nepadlo, ale jde o ubytování. Raději odhadovat typy lidí a odejít. Slušnější jsou prodavačky v potravinách.