Za co se považujete

Za pozitivistu(ku),ne­bo za negativistu(ku). Nebo:„Nic není černé a bílé“?

Nejlepší odpověď
dudu

V současné době asi platí rčení „dnes se mám hůře než včera, ale lépe nežli zítra“. Snažím se být optimista třeba i proto, že není vůbec jisté zda-li si pesimista svými katastrofickými vizemi nějaký průšvih nakonec opravdu nevykoleduje.

Další odpovědi
Toruk

Vyhovuje mi pozitivní myšlení a optimismus, hlavně proto, že optimista lépe, pohodověji prožívá svůj život… nehledě na okolní problémy- ty by myslím člověka neměly ovládat (deptat). A o to snad jde, být co nejvíc v pohodě 🙂 nebo ne?

Michal

Nic není černé,nebo bílé,ale raději bývám optimistou.Při poslouchání našic vládních představitelů za blba.Vyjma pana Klause.Poslouchal jsem s ním na Nově rozhovor.Tleskám Vám pane presidente!

Gabilka

já se považuji asi za neutralistku. Jednou to mám tak, podruhé tak. Ale spíš se bohužel přikláním k té negativitě :(

panenka

Považuji se za pozitivistku vše řešit a vidět v tom nejlepším světle.A né se nervovat a hned vydět vše v tom nejhorším světle.

Vicki

Velmi mírně pesimistická optimistka.