FikeCZ

z origialniho cd mi nejde spustit hra

Mam doma na origoš cd hru Flatout 2 ! Nevim co s tim je ale od te doby co mame xp ( ane ty pitome visty) tak to snad od 5% do 100% instaluje soubor fo2a.bfs…A kdyz to skonci a zacnu hrat hru..Napise ze vznikly problemy…Co s tim?
Doplňuji:
Poškrabany neni…No na hry mam cely disk E …Ta hra ma asi 1GB a volne tam mam asi 20GB z 250…Takze to by stacit melo ne?…reintal sem delal skoro cely den !! :(

Nejlepší odpověď
Adula.57

Nemáte poškrábaný cd? Jestli ne tak to bude asi velikostí té hry. Jednou jsem si nainstalovala taky hru do pc a ona se pokaždé zhroutila. Zkuste to odinstalovat a nainstalovat znovu do jiné složky kde je hodně místa na tu hru a ještě veliký přebytek.
Doplňuji:
S tím šifrováním je to asi hloupost, protože by vám to nešlo už dávno. zkuste si okopírovat to cd na jiný cd a nainstalovat to z toho. Jednou jsem to zkusila a šlo to… :(

Další odpovědi
Michal Kole

Nedělá problémy nějaký antivir, on-line šifrování disku?

Jiné disky jdou v mechanice přečíst normálně? Možná by stačilo mechaniku vyčistit čistícím CD

rygol

S originalkou Flatout 2 jsem mel taky problem. Pri pokusu o spusteni hry se objevila hlaska – chybi(je poskozena ci co) knihovna. Slo o „d3dx9_30.dll“.
Doporucil bych si ji stahnou (uloz.to). Pak jednoduse nakopirovat do slozky, kde mas hru.
GL HF

Zdroj: http://www.uloz­.to/hledej/?q=d3dx9­+30+dll