Z kokosu palmu

Videla jsem jak palma roste z orechu.Zajimalo by mne,zda by to slo vypestovat v domacim prostredi a co si vsechno pripravit?Dik

Nejlepší odpověď
Miisa

Tady na těch stránkách je základní péče o palmu. Nebudu je sem vypisovat je toho hodně. 🙂

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/pokojove-rostliny/palmy-atraktivni-pokojove-a-prenosne-rostliny/

Další odpovědi
anetadela1

Mám ji doma, dostala jsem ji před lety od manželových rodičů. Ale je to takovej mrzák, když začne rašit třetí list, tak ten nejstarší začnu uvadat. Takže nikdy víc listů neměla. Ale známá ji má a i ji jeden čas kvetla, prý na to zírala jak blázen. Jenže odkvetla a chcípla.
A jestli se dá vypěstovat doma to nevím. Zkuste to, ale smíchejte rašelinu s trochou písku.