Z jakých důvodů bych sem měl vůbec posílat nějaké otázky, když často dostanu minimum odpovědí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Měl bys řešit kvalitu a ne kvantitu. Z velkého množství hloupých otázek má leckdo husí kůži a už je ani neotvírá. Takových otázkářů za každou cenu je tu víc.

Další odpovědi
Drap

To je vše jen na tvém posouzení. Nikdo tě nenutí, ani nepřemlouvá, abys otázky posílal

Mc Merkurion

… vono totiž všeho moc škodí … stačilo by míň, a zajímavějších …

anonym

No ne každej má náladu i čas nebo chuť odpovídat co každou vteřinu.

zjentek

Z prostého- bejt mimo!