Natee

Z jakých dárků míváte největší radost?

Nejlepší odpověď
barnajka

Z jiných

Z těch, který dám já druhým :)
Letos to bude extra švanda, protože jsme si slíbili, že tento rok dárky vynecháme úplně…
A já stejně každýmu dva menší dárečky plánuju.
Ale pššššt, nic jsem neřekla ;)

A pokud jde o mě, tak největší radost opravdu mívávám z dárku, který buď nedostanu vůbec :), a nebo mi ho někdo vyrobí vlastníma šikovnýma tlapkama. Takový dárek pak klidně může mít mizivou peněžní hodnotu, a přesto bude ohromně cenný, protože tu jeho celkovou hodnotu navyšuje láska a hodnota času, kterou člověk do výroby vložil :)

Další odpovědi
venkovan

Z jiných

Z těch které mají vtip a jsou dány od srdce. Pro svůj život mám to vše základní, tak když mi někdo dá něco co vyloudí úsměv i za pár halířů, je mi to milejší než super dar.
A to samé obráceně – koupím blbost (nebu i udělám což je již výjimkou), která potěší a člověk se přitom ještě zasměje.

briketka10

Z jiných

vždy jsem dojatá a bulím ani nevím vlastně proč, jak si ty dárečky rozdáváme, ten je pro toho a ten zas pro toho, čekám nejvíc na to až se budou vybalovat ty ode mne , z toho mám největší radost, jak se obdarovaní tváří jestli se jim líbí co jim Ježíšek přinesl, nakonec řekneme děkujeme Ti Ježíšku cos nám nadělil i když jsme už velcí a nevěříme na něj..

samicek333

Z jiných

ze všech

Neguš

Z jiných

Z knih-různého zaměření-je to dárek značně universální

Heřman

Z elektroniky

Vlk-Gabriela

Z jiných

Mám radost z každého upřímného dárku a nebo hezkého slova.