z jakeho nadrazi je nejbliz na petrin

Když přijedu vlakem z Pardubic do Prahy,odkud to je pěšky nejblíž na Petřín,děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud přijedete na hlavní nádraží přejdete přes Václavák dolů a pak se dáte vlevo k Národnímu divadlu, přejdete most a jste na Újezdě a odtamtud jede lanovka na Petřín a nebo můžete vystoupat /je to ale pěkný kopec / petřínskými sady nahoru na rozhlednu a budte mít krásnou procházku /pozor ale vemte si dobré boty./

Další odpovědi
Hlada

Když z Pardubic přijedete vlakem na Masarykovo nádraží, tak půjdete kolem Prašné brány, ulicí Na Příkopě, Národní třídou kolem Národního divadla, přes most Legií a jste na Újezdě u spodní stanice lanovky. Jsou to asi 2 km, 20–30 minut procházky.

franku

Odevšať je to daleko,že by Smíchov?

Výletník8

Nejblíže je to z Dejvic (kousek od Pražského hradu). Než se ale dočkáte přípoje, jste většinou za tu dobu už u Petřína pěšky trasou, kterou popsali ostatní.