bolak

Z jakého důvodu skončil seriál „Pomsta s ručením neomezeným“?

Doplňuji:
tak to je teda svinstvo, jeden z nejlepších seriálů jaký jsem v poslední době viděl.. a i na imdb to má 90%, nechápu jak to mohlo skončit

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, jak to bylo se seriálem u nás, protože jsem nesledovala..

V anglickém zdroji je informace, že tento americký seriál Vengeance Unlimited se vysílal v průběhu let 1998–1999 na ABC, ale jen jednu sezónu, měl šestnáct epizod.
Hráli v něm Michael Madsen a Kathleen York, takže snad je to on.

Seriál se přestal vysílat, protože byl málo sledovaný – diváků jen asi 7,1 mil., proto skončil na žebříčku jako 109 z vysílaných 156 seriálů.

http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ven­geance_Unlimi­ted
Stránka aktualizovaná 22. srpna 2014