sevenpairs

Z jakého důvodu po mně chce zaměstnavatel při nástupu výpis z bankovního a nebankovního rejstříku SOLUS?

Výpis z rejstříku SOLUS

Nejlepší odpověď
terry

Nevíme, o jakou pracovní pozici jde.
Nekdy je požadavek na bezdlužnost.

Další odpovědi
Edison

To se asi zeptej zaměstnavaele. Mě nepřijde, že by mu do toho cokoli bylo. Nemluvě o tom, že by měl takový požadavek zdůvodnit a podložit nějakým zákonným ustanovením.

anonym

Třeba předpokládá že silně zadlužený zaměstnanec bude mít větší potřebu občas něco ve skladu ze svěřeného majetku šlohnout a zpeněžit. Nevím asi bych taky jako podnikatel nesvěřoval nic hodnotného někomu kdo už pro dluhy ani neví komu všemu dluží. Pokud ten výpis nebude vypadat až tak dramaticky nemělo by to pro tebe být nijak diskvalifikační. Samozřejmě by pomohlo kdybys uvedl alespoň o jakou práci se vůbec jedná …