ReHu

Z jakého důvodu by měli pacienti platit za obyčejnou plombu 400 Kč, když nyní platí pojišťovny pouze 200 Kč?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/211814-pacienti-si-mohou-platit-obycejne-plomby-sami-soudi-ministr-heger.html

Nejlepší odpověď
kropitko

Nó,za chvíli se vyplatí si nechat udělat rovnou nový zub..:-D

Další odpovědi
Miroslavst

To by mě taky zajímalo a ještě víc by mě zajímalo, kde přišli na tu částku.
Já seděl u zubaře, když tam přišel nějakej delaer a nabízel mu nějaký materiál. Slyšel jsem jak říká, že má plomby v kapslích, že je to lepší a že dávka vyjde na 7,–Kč!!!!!

verka

Když si doneseme vlastní olovo, bude to levnější?

ladyhawke

no to mě držte…