plebs

Z jakého důvodu bereme od největšího nepřítele RF plyn?

Jsme ve válce / premiér / připravujeme se na jaderný konflikt / gen. Řehka / a denně odebíráme od největšího nepřítele 100 giga hodin. Zdroj., předávací stanice Lanžhot.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Vida, jak dobře a beztrestně fungují poplašné zprávy od generála a od předsedy vlády. A my, co máme názor, který stejně nikdo neslyší, jsme prý dezinformátoři, ačkoliv nikoho neinformujeme.

Další odpovědi
led

Najprv pre ujasnenie niekoľko otázok:
1 – Tvrdíte (s odvolaním sa na zdroj: premiér, gen. Řehka), že ČR je vo vojne…
S kým je ČR vo vojne? Kedy a ako bol vyhlásený vojnový stav v ČR? Prosím, uviesť zdroj vašej informácie!
Kto je podľa vás ten „největší nepřítel“? Komu je nepriateľ?
2 – Podľahli ste jednostrannej mediálnej dezinformácií bez overenia v oficiálnych zdrojov?

k otázke: Z jakého důvodu bereme od největšího nepřítele plyn?
Pokiaľ platí obchodná zmluva medzi dodávateľom (plynu) a odberateľom sú obidve zúčastnené strany povinné túto zmluvu dodržiavať!

poznámka: než položíte otázku, skúste si najprv preveriť podklady pre vašu otázku.

Poznámka:
na túto vašu (teraz už zbytočnú) otázku som odpovedala vo vašej opravenej variante tejto otázky https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-jakeho-duvodu-bereme-od-nejvetsiho-nepritele-rf-plyn-3

PS. v krátkom čase po sebe ste položili rovnakú otázku s malou úpravou. Chápem, že nie ste spokojný s mojou odpoveďou, vzhľadom na vašu informačnú deformáciu tejto vašej otázky