plebs

Z jaké důvodu poslanci pětikoalice odmítli zmrazení platu na pět let?

Podle mého odhadu těžko vycházejí s platem a náhradou jak odhadnout kolik platí za ubytování, cesty, sekretářku stravu, když to všechno poplatí kolik jim může zůstat jako kapesné.
Zdroj. 22.2.2023 Fin­tag. cz

Nejlepší odpověď
elkon

Protože jsou to nenažraci. Dostali se ke korytu, tak už je lidi nezajímají. Aspoň vidíte, koho jste si zvolili.

Další odpovědi
Rokio

Podle mě proto, protože jsou hamižní a chtějí pořád víc a víc.

Mravenec

Tak třeba Pekarová určitě nevystačí, když potřebuje jídlo na zlatém podnose. 😀😀

https://refresher­.cz/114269-Okamura-k-Pekarove-Servis-jako-kralovna-nechce-jist-ve-snemovni-jidelne-TOP-09-se-ohradila-politicka-tam-sedela-i-s-opozici

Ametyst

Z důvodů chamtivosti. A protože můžou.

plebs

Mravenec nehanět Markétu ta má rozumné názory od svetrů po dezoláty.

zjentek

Brablenec, cože? Jaký podnos?

Mravenec

Neznáš? https://refresher­.cz/114269-Okamura-k-Pekarove-Servis-jako-kralovna-nechce-jist-ve-snemovni-jidelne-TOP-09-se-ohradila-politicka-tam-sedela-i-s-opozici