Marilyn warn

Jak se nejlépe dostat do USA? Jaké je nejlepší povolání, resp. obor pro žití v USA na úrovni?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, ti kteří mají zkušenosti nebo se vyznaji s cestováním, se zákony v USA, a podobně. Jaké je nejlepší povolání, resp. obor pro žití v USA na úrovni?
Jaký je nejlepší způsob se dostat do USA?
Kolik peněz je třeba na začátek?
Zatím děkuji za každou odpověď.

Odpovědi
Drap

Nejlepší způsob jak se dostat do USA je buď letadlem, nebo lodí. Všechny ostatní způsoby cestování jsou pro USA nevhodné. A povolání? Podle toho co umíš. Špatné neni třeba povolání byznysmena, i lobisté si přijdou na své. Pokud se staneš senátorem, tak také na tom nejsou nejhůř. I když třeba založíš velkou nadnárodní firmu, tak se ti také může dařit. Svým způsobem i odborníci a specialisté v jakémkoli oboru jsou žádáni a slušně se uživí. K tomu je třeba počítat s tím, že bude nutné nejdříve získat povolení k pobytu.

elkon

Hlavně je potřeba umět dobře anglicky. Za druhé být celkem zdravý, protože v Americe většina lidí nedosáhne na kvalitní zdravotní péči. Bylo o tom video na YouTube, které se jmenovalo „Být chudý v nejbohatší zemi“. O pracovním povolení už zde byla řeč. Pro jakékoli povolání musí mít člověk předpoklady. Nejde jen tak od boku říci „tohle budu dělat“, jen proto, že je to výnosné. To je dost krátkozraké a platí to všude, nejen v Americe.

_Bůh_

V USA jsou nůžky mezi chudými a bohatými rozevřeny více než u nás. Proto je ideální vlastnit v USA několik nemovitostí, případně vlastnit obchodní společnost. Jako zaměstnanec budeš žít od výplaty k výplatě a vždy zůstaneš mezi chudými. To nicméně platí i pro ČR.