dust8

Z čeho máte do budoucna největší obavy?

Nejlepší odpověď
df

Z ničeho

Další odpovědi
aevul

Z blbců na cestě. Jak fyzické, tak životem. V druhém případě je ten strach větší. Vše ostatní se dá řešit.

Ametyst

Z nástupu totality a s ní přicházející chudoby.

da ny

Z ničeho.
Nač psát/plánovat si tragické scénáře dopředu, pitomými myšlenkami.
Čeho se bojíš, toho přece dostaneš největší krajíc ;D Blbé scénáře tedy nepíšu.

Rokio

Ze zabepečovací detence a že se mi poškodí mozek psychofarmaky.

Dále se bojím, že nás táta vyhodí z bytu na ulici.

Filip84

Jak mohu mít „do budoucna“ obavy, když budoucnost neexistuje?

Existuje tady a teď. Za minutu, za hodinu, mohu být mrtvý. Ne, že bych s tím počítal v tom směru, že bych podle toho žil stylem „po nás potopa“, ale je zcela nesmyslné dělat si obavy z něčeho, co není.

Stejně většina „problémů“ je illusorních, vytvořených propagandou a / nebo našimi irracionálními a zbytečnými představami, nároky.

Z historie moc dobře vím, že ten vývoj do budoucna vůbec nemá cenu nějak předvídat. Je to ztráta času, co mohu změnit tady a teď, změním, co nemohu, nezměním a starosti, obavy, ani úzkosti, s tím nic nezmohou. 🙂

LauraMasova

Trochu stresující se tím zaobírat, jelikož, co se má stát, stane se.

paul1

Že hrozba lidstva – imperialisti – si nedají pokoj.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Imperialis­mus

plebs

Zda stihneme vybudovat kapitalismus do té doby než nás Rus napadne.

Lgee

Z toho že nedosáhnu svých cílů.

ecpedicelove

Inflace

Porkman

Že Liliputin odpálí atomovku

zjentek

Aevul nevyvolávej dramata. Jakmile vyskočíme z bubliny, přivykneme čemukoli, podobně jako když vylezeš z lůna, víš?
Tak jasně, takovými názory to končí, když prcka vyprdnou a všude okolo je příliš bezpečno 🤷‍♂️

Darcy

  • vojna. která by už teď nebyla jako ta I. a II., teď už se neschováš a nepřežiješ to někde na samote v lese, teď tě odhalí technologie, i obyčejní lidi jsou mnohem víc ozbrojeni než tomu bylo v minulosti.
  • úpadek morálky a totální vypatlanost mladých lidí, neznalost hodnot, tradic, jenom hloupé bučení blbečků.

*rakoviny a demence treba u sebe nebo svých blízkých.
*zvrácenost této doby, kde mně v tramvaji mladý libtard řekne že jsem „poyebana fašistka“ (protože jsem měla na klope kabáta maličký špendlík s naší vlajkou – ano SK, zapomněla jsem si ji dát dolu po recepci v práci).
sorry lidi, jsem znechucena. blbé pondělí.

zjentek

Darcy, nějak si nemohu spojit SK s fašismem, proč fašistka?

aevul

zjentek: Fašistický (přesněji klerofašistický) Slovenský štát, který sloužil nacistickému Německu a aktivně posílal své vojáky bojovat po boku Němců – nic? Nebýt selhání Beneše a exilové vlády, bylo by Slovensko mezi poraženými mocnostmi.

led

aevul, akosi ste v prípade Slovenska pozabudli aj na protinemecký odboj. Nemôžem napísať protifašistický, pretože aj keď veľká väčšina bojovala proti fašizmu, predsa len niektorí boli národovci a tí nebojovali proti fašizku ale proti nadvláde Nemecka. SNP nebol len komunistický ozbrojený odboj.