leporela22

youtube downloader

Dobrý den potřeboal bych poradit s programem na stahovani z youtube ve formatu avi a aby to šlo přehrát na dvd u televize
děkuji
Doplňuji:
já sem dal avi divx a avi MPEg4 divx a nejde to v dvd?

Odpovědi
anonym

Už několikrát jsem tu psal. a Tube Catcher, tam si zvolíš do které složky a vybereš si v jakém formátu stáhnout.

mujsoubor.cz

souhlasím s Dědvševěd, atube catcher je pro stahování videa z youtube nejlepší. je i jednoduchý na ovládání, ale kdyby ti nebylo něco jasného, tak tady máš menší návod – http://mujsou­bor.cz/magazin/jak-stahovat-videa-z-youtube