Retko

WWW Stranka s vysvetlinim citatu a prislovi.

Znate nejakou stranku, kde je hodne citatu a prislovi, ale co hlavne, aby byly vysvetleny co znamena. Dost jich je takovych tezkych na porozumeni.
Dekuji
Doplňuji:
Michale uz jsem to hledal.

Odpovědi
Michal

A nejde to zadat do googlu tak,jak se tady ptáš?

panenka

našla jsem ti retko stránku s citáty a přísloví tak se na to mrkni zde v odkaze

Zdroj: http://the.cz/ci­taty/index.php?pa­ge=prislovi&PHPSES­SID=9a23f626d326f9b71e22­558e3a50e0b6