Ivka3004

Windows Media Player – možnost změny velikosti, typu a barvy písma?

Zdravím, zajímalo by mě, zda je možné na zmíněném přehrávači provést uvedené změny. Nebo musím nainstalovat jiný? Jde o to, že stažený film má např. místo ž nebo š čtvereček. Děkuji!

Odpovědi
SinceX

Aha, myslíte kódování znaků..
Na to postačí VLC media Player – používám ho i já a nikdy jsem neměl problémy s titulky.

Kdyby náhodou jste měla ext. titulky s filmem na to je nějaký GOM player či jak..:o)