Windows 8 a ikona start

Chci vyzkoušet Start W8 který nainstaluje ikonu start
do Windows8 a mám dotaz zda po odinstalaci Start W8 se vrátí původní nastavení zpět děkuji F.

Nejlepší odpověď
Bedy

Po odinstalaci by se to vrátit zpět mělo, ale nemůžu zaručit, že to půjde u všech instalátorů. Většinou by však problém být neměl.
Ono totiž Nabídek Start pro WIndows 8 existuje mraky – například StartW8.
Ke stažení z http://www.sta­huj.centrum.cz/u­prava_plochy/pr­ogramy/startw8/ (pokud Vám Stahuj.cz před stažením StartW8 nabídne Lištu Centrum.cz, tak ji odznačte)