CZ Adam

Kde stáhnu ISO obraz, který lze dát na USB a je bez jakýchkoliv zásahů? Mám Windows 8 starter.

Zdravím všechny, mám dotaz.
Mám netbook s Windows 7 Starter a potřebuji ho přeinstalovat. A má otázka zní, kde stáhnu ISO obraz, který lze dát na USB a je bez jakýchkoliv zásahů. Prostě aby to šlo nainstalovat s legálním produktovým klíčem.

Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
cochee

Tak se rozmysli, Windows 7 nebo 8 máš? A Windows 7 nebo 8 chceš? ;)

McArthur

Takže máš Windows 7 Starter, protože Windows 8 Starter neexistuje a na netbooky se nikdy nedával.

Připoj si ke svému netbooku externí vypalovačku DVD, zašmátrej v nabídce START, kde najdeš od výrobce utilitu na vytvoření instalačních disků. Udělej si instalační DVD a z něj můžeš svůj netbook přeinstalovat nebo si vytvořit bootovací USB s instalačkou.

Windows 7 Starter jinak legálně neseženeš a pro piráty není ničím zajímavým.