xko

Poradíte, jak mám vyřešit chybu originál klíče na Windows 7 Home Premium 64?

ahoj při formátu a následně reinstalu windows jsem chtěl zadat original klíč daný k notebooku ale bohužel mi to píše tuto chybu.Dočetl jsem se že asi byla změna hardwaru a nebo změna bios..ale ani jedno z toho jsem nedělal a mám OEM verzi.Nechci pirátskou verzi.Bohužel upgrade na WIN 10 díky tomu klíči nejde protože Win 10 po mne chce klíč taky

chyba zde:
http://p2.ulo­ziste.com/fot­ky7/v6cf7f108470232c/207­6f315f2cb025e­.jpg

Odpovědi
Vojtěch

Nevím jak to funguje v těchto dnech, ale před pár roky jsem měl po přeinstalaci problém s aktivací XP (OEM licence). Zavolal jsem do MS (nejspíš na aktivaci po telefonu, nepamatuji se). Vysvětlil jsem situaci a licenci mi odblokovali. Možná to není správné slovo, ale prostě to pak šlo.

Dochy

Pri OEM verzi Te MS pravdepodobne odkaze na toho od koho sis PC koupil. ☹

xko

p.Vojtěch nemáte přímo telefon na operátora? mám tam furt automat :(

xko

Vepište odpověď…děkuji za odpověď a nevíte kde bych měl hledat přímo? mám HP Pavilon dv6 2030ec

Dochy

Kdes ho koupil, tam žádej podporu.

xko

byl ze zastavárny ale už ho mám nějaký rok a před tím mi to právě šlo.ale už jsem to vyřešil :) díky

xko

Telefonickou podporu jsem zkoušel a chce to po mne nějaký instalační ID které tam zadam ale bohužel telefonát se opakuje.protože tam je automat a dale se nic neděje

xko

děkuji za odpověď a nevíte kde bych měl hledat přímo? mám HP Pavilon dv6 2030ec