stear

Windows 7 – funkce nízké spotřeby?

Zdravíčko, mám tu dotaz k windows 7. Zhruba po minutě mi černá obraz, jakoby přecházel noťas do nízké spotřeby. Spořič obrazovky mám nastavený na 10 minut. Jak lze přenastavit toto?
Doplňuji:
Děkuji mnohokrát za obě odpovědi. Více mi pomohl odkaz, bylo to tam lépe popsané, ale ano, jde o to, co psal i druhý uživatel.
Zase někdy, na písanou ;)

Nejlepší odpověď
beer

Začni tady
http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

Další odpovědi
Fyzik

Ovládací panely/Možnosti napájení/Nastavení vypínání displeje. Je to ono?