Winavi video converter a vypalování v tomto programu

Používal jsem verzi 8 nainstaloval jsem si verzi 10 ale nemohu zprovoznit vypalování v nastavení vypalovací softvare je potřeba zadat cestu a já nevím co je tímto myšleno za radu předem děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Nevím konkrétně, jak se to zadává ve verzi 10, v předchozí verzi se dají soubory vybrat graficky ze stromu. Troufám si pochybovat, že by se musela cesta vypisovat ručně. Vysvětlení pojmu „cesta“ jsem dal do odkazu.

Zdroj: http://www.gvp­.cz/local/new/u­cebnice/Vyptech/win­dows/cesty.htm