Avatar uživatele
Registrovaný

Vztahuje se novelizace?

dobry den mam dotaz,kdyz byl nekdo odsouzen samostatnym usnesenim podle §201 pism b a §171odst.1e a rozsudek je 33mesicu ,vydan 23.4.2007,vztahuje se na nej novelizace zakona,bude-li mu zkracen trest?akdyz ano tak v jake vysi?predem dekuji za vasi odpoved.Trejbalova

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Na tyto trestné činy se ani případné zkrácení trestu nevztahuje.

Novela trestního zákona se vztahuje jen ´technicky´, protože musí být překvalifikován rozsudek podle nové právní úpravy.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2164
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.