huxa

Vzpomínáte si na starou hru?

Hra bude asi tak z roku 2003 (plus mínus 5 let), hrajete za vojáka, který je „vyloděn“ z létací lodi s dalšími vojáky na ostrov a zde bojuje proti mimozemšťanům, bylo to tedy takové sci-fi. Pamatuji si, že zde byli hory a budovy, za každý váš nápad budu velice rád :)

A ještě na jednu hru bych se chtěl zeptat-také starší, nejspíše FPS, jste ve věznici a máte zde např. nůž a pistoli a s tímto se někam musíte nejspíše dostat
Doplňuji:
vážně by nikdo nevěděl? :(

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak já jako kluk vzpomínám na karetní hru " vole lehni ", na míčovou hru " přijde na to – sežere to " a nejraději jsme si hráli na doktora .

Další odpovědi
rodier

mrkni na mobygames.com tam je seznam snad vsech her s popiskem i obrazky. Dej si tam zanr FPS a prochazej roky..

huxa

bohužel, bolaku, ne. Narozdíl od Crysisu to bylo daleko barevnější a méně propracované co se týče grafiky

huxa

panejo, tak jsem dostal konečně odpověď Halo 1

bolak

tak já se mažu..