Kelt

Vzpomínáte na herecké umění pana Jaroslava Kepky?

Dnes zemřel český herec pan Jaroslav Kepka. https://www.no­vinky.cz/kultu­ra/503146-zemrel-herec-a-daber-jaroslav-kepka.html. Některé jeho role si pamatuji, hlavně dabing. Měl charakteristický hlas. Ani jsem nevěděl, kolik rolí vytvořil? A co vy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Než umřel, ani jsem nevěděl, že nějaký herec tohoto jména existoval. Jeho hlas z dabingu asi znám, ale nemám ho s ničím spojený. Zřejmě byl talentovaný a významný, protože jen tak nějakého kecku média nepřipomínají. Ať se má v tom uměleckém nebi dobře!

Další odpovědi
annas

Pamatuji si na něho. z pohádky Rumplcimprcampr, která byla natočena na motivy pohádek Jana Werich. Stejně jako dabér byl výborný. Nedávno jsem ho slyšela v TV, ale neuvědomuji si postavu.

Další herecká osobnost, opustila tento svět. Mělo to tak pro něho být., jeho svíčka života dohořela.

Ale film, TV i rozhlas ho občas připomenou, takže „stále žije“ na zemi, i když je mezi svými přáteli v uměleckém nebi.

Klaproth

Abych řekl pravdu – nevzpomínám si na žádnou jeho roli. Mám na mysli pouze TV a film, do divadla nechodím.