Avatar uživatele
Zlatý

Vzpomenete si, co jste dělali před devíti lety 11. září? Jak jste prožívali tehdejší události?

http://www.youtube.com/…
Koukáte na film Word Trade Center?
K čemu tenkrát došlo a znáte nějaké jiné teorie, co stojí na pozadí událostí?
Nemusíte odpovídat na všechny otázky.

P.S. Byla jsem na návštěvě u známých a v televizi začali dávat zpravodajství. Nevěřili jsme vlastním očím, nechápali...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Já si pamatuji, že jsem přišla z práce, pustila rádio a hned se šla dívat na televizní zpravodajství. Opravdu to byl hrůzný zážitek, neuvěřitelné...

Stále se řeší, kdo je viníkem. Spojené státy ukazují na jednoznačného viníka Al-Káidu. Spousta lidí ve světě ale nevěří, že útoky na budovy způsobila právě ona...
Stále řada nejasností.
Určitě dnes celý svět vzpomíná na oběti tohoto hrůzného činu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Velmi dobře si na to pamatuji, byla jsem v práci a doslechla jsem se to od lidí. Lidé měli docela strach a dokonce jeden pán říkal, že z toho bude určitě válka.


Avatar uživatele
Pokročilý

Na film se nedívám.Ale vzpomínám přesně na tu dobu.Měla jsem doma pána,co mi dával do kuchyně nové lino.Po zapnutí TV jsme napřed mysleli,že je to upoutávka na nějaký film,protože záběry opakovali stále dokola.Pak teprve nám došlo že je to skutečnost.


Avatar uživatele
Zlatý

Byl jsem doma, měl jsem tehdy dva roky před maturitou, a když toho dne začaly mimořádné zprávy, nemohl jsem, ostatně jako většina, uvěřit vlastním očím. Pád Dvojčat jsem předtím tolikrát viděl ve filmu coby filmový trik, ale tentokrát to byla skutečnost. Sestře bylo nějakých sedm a nemohla mít z toho pořádně ještě rozum, ale přesto se tehdy u nás pořádně dlouho nikdo nezmohl na slovo. Před těmi mimořádnými zprávami se ale pamatuji na neobvyklý, až zlověstný klid. Ano - "před bouří". Byl jsem z toho pak zbytek dne docela špatnej. Následující den jsme měli hodinu dějepisu a pamatuju se, že jsme ji celou pro diskutovali na toto aktuální téma. Začít učit plánovanou látku se učitelka neodvážila, přestože byla "stará škola" v pokročilém věku...


Avatar uživatele
Zlatý

Tuto otázku jsem chtěl také položit.
Tenkrát jsem byl doma a po obědě si šel zdřímnout.Poté jsem si šel uvařit kávu a pustil si odpolední zprávy na TV.Byl jsem v šoku.Poté jsem měl ještě nějaké pracovní povinnosti a jedna zákaznice řekla že z toho bude ještě pěkný malér a měla pravdu.Lidé byli tenkrát na ulicích mlčenliví a zadumaní.Také si pamatuji na jásající Palestince a pár komunistů kteří z toho měli radost.


Avatar uživatele
Stříbrný

Film jsem viděl.Osudného dne jsem byl v práci a sledoval jsem s úžasem televizi,dokonce se svým šéfem.


Avatar uživatele

Přišel jsem k televizi a sledoval. Věřil jsem všemu. Česká Televize narychlo sehnala odborníka. Hovořil profesor Kohák a Ondřej Neff o dvou cestách Ameriky. O sebereflexi jak se Amerika zachová. Podle slov prezidenta Bushe, najít viníky a tvrdě trestat nebo se ptát co mohou změnit. Byl to údajně symbolický útok na demokracii. Útok na Pentagon prý byl útok na aroganci vojenské síly. Záznam zvuku mohu dát k dispozici, z toho dne.


Avatar uživatele
Bronzový

Přišla jsem z práce, dcera se dívala na televizi,volala na mne ať se honem jdu podívat a já jsem jí vynadala, protože jsem si myslela, že se dívá na nějaký akční film místo toho aby se učila. Pak mi teprve došlo, že je to skutečnost.


Avatar uživatele
Bronzový

My jsme šli přát manželově mamince k svátku a při pohledu na puštěnou televizi si mysleli,že sleduje nějaký film.Nemohli jsme uvěřit,že se ta hrůza děje ve skutečnosti.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

http://uloz.to/…
tohle je asi z toho týdne, zatím jsem neměl čas najít kotouč z toho dne tak příště.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3818
Zlatý Drap 2282
Zlatý led 1647
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 869
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.