Alesh

Vyznáte se někdo v karimatkách?

Dostal jsem dárkový poukaz https://www.hus­kycz.cz/ a z nabízeného zboží bych si chtěl vybrat nějakou karimatku. Určitě využiju spíš nějakou velkou, tedy dlouhou 2 metry a maximálně širokou, která bude spíš pohodlná, než optimálně přenositelná. Váhám mezi:

https://www.hus­kycz.cz/karimat­ka-finger-10-new-cerna nebo
https://www.hus­kycz.cz/karimat­ka-flop-7-zelena-2

Kterou byste mi doporučili? Může to být samozřejmě i nějaká jiná.

Nejlepší odpověď
jáára

Sedm nebo deset centimetrů výšky, jinej rozdíl tam nevidím. Krom ceny ovšem…

Další odpovědi
Drap

Je důležité k čemu karimatku chceš. Pokud ji budeš vozit autem, tak si můžeš vybírat . Pokud ji chceš ke klasické turistice budeš chodit po horách a nosit ji na zádech. Hodně bych přemýšlel o váze. Já osobně jsem z důvodů váhy samonafukovací karimatky zavrhl.

gecco

Optimálně přenosná není ani jedna… Moje nafučka má 0,7 kg… A je těžká…
😉
Takže primárně si urči – k čemu…
Na turistiku není ani jedna z nich, na VHT ani pomyšlením.
Na kolo – jsou velké (i když to kolo uveze).
Na vodu? – snad, někam… Na turistiku do ´ divočiny´…
___
Omlouvám se, nenapadá mne aktivita, kam by se karimatky z odkazů hodily a nebylo by pohodlnější se vyspat v hotelu (apod.)…
___
Nehledě na to, že v dobré kondici samonafučka vydrží tak rok – při dobré péči dva…
😉
Pak už nefunguje…

nyjono

Pokud ji budeš vozit v autě, tak v poho. Taky jde o to, jak často jí budeš používat.
Já mám v autě tl. 5 cm, takže na tvrdým podkladu s spaní super. Fakt pohodlná a tl. úplně stačí.