Marta88

Kdybych si nechal zhotovit pannu či figurínu v podobě bývalé přítelkyně, vyvolávalo by to negativní ernergie?

Vím, že to bude znít šíleně a zvláštně, na to mě nikdo upozorňovat nemusí.. Každý jsme nějak něčím střelení. Mě by jen zajímalo, kdybych si nechal zhotovit pannu či figurínu v podobě bývalé přítelkyně (protože mi nejde z hlavy ven) a měl ji někde v místnosti (dnes už jde všecko vyrobit), jestli by to nevyvolávalo nějaké negativní energie či duchovno.

Odpovědi
aliendrone

No, na voodoo panenky a figuríny včetně jejich užití při zaklínání nebo proklínání je zde EXPERTKOU Její Excelence démonická velvyslankyně, zhouba všech dobrých mužů, instantní PEKLO na Zemi etc., etc. led, takže můj skromný laický názor ber s rezervou.

Podle mne by to vyvolalo leda tak smích v hospodě, kdyby se to štamgasti domákli. I nějaký ten „duch“ by při tom nezřízeném tlemení mohl uniknout! ;) :D :D
Další možností vyvolaného zájmu je MUDr. Chocholoušek, víc mne nenapadá. :)

Kelt

No pokud by to byla figurina, která se prodává v sex obchodech a ty by ses na ní ukájel a přitom ji i třeba fackoval a měl přitom pocit, že je to tvoje bývalka, protože by tak fyzicky vypadala a přitom byla ticho, proč ne. Ale to by mělo být jen tvoje tajemství. A jakmile by se to někdo dozvěděl – přátelé, kolegové v práci, sousedi, známí, bude po tajemství a co z toho vznikne je už další věc.

ivzez

Jak na negativní energie apod. nevěřím, si jsem
jista, že toto by vyvolalo hodně negativní energie.
Dokonce i zlé krve.