annas

Využíváte rádi této pohostinnosti?

Podobná otázka už možná padla. Ale líbí se mně definice od MUDr. Slavětínského, který sesbíral medicínské historky z jedné moravské nemocnice.

Nejpohostinnější jsou lidé na zubním středisku.
Vždy mají pro nás připravené křeslo,
vždy nám dají něco na zub,
ale přesto si na ně každý otevře ústa.

Je tomu tak?

Nejlepší odpověď
pekynka

Jedna s institucí kam chodím nerada, ale pravidelně dvakrát do roka. člověk si tam nepokecá.

Další odpovědi
martina1

Zubaře mi ani nepřipomínejte,mám strašný zážitek minulý týden,ale jinak je to tvrzení opravdu výstižné,ale chodím tam jen z povinosti.
Já si myslím,že i nemocnice jsou k lidem vstřícné.Pokud je člověku dobře,tak to může být hezký pobyt.Nemusí vařit,prát uklízet.Popovídá si a pozná nové lidi.V našem případě se může projít v hezkém horském prostředí.A to vše za 60Kč:-)To žádná cestovka asi nenabídne…

anonym

Moje zubni lekarka je moje kamaradka,takze nejen na zub,pod zub,ale i na zizen neco prida,je fajn mit tyhle pratele!

Jahoda

Pravda to je. Jenže zrovna zubaře moc v lásce nemám, byť mi hodně zubařů říkalo, že mám hodně dobré zuby, které se kazí velmi málo, nebo dokonce vůbec. Takže jsem ráda, že tento typ zubů mám, ale i přesto se k zubařům bojím chodit 😁

Marvan

Nevidím na tom žádnou lež, takže to bude pravda

anonym

Konec zubařů v Čechách? Prý existuje pasta,která nejen že zabrání vzniku zub. kazu,ale existující z. k. zlikviduje.
Jak jsem koupil........