ReHu

Využili jste někdy někdo slevový poukaz? Vaše zkušenosti? Dojmy?

Já zatím ne. Má kamarádka ano. Měli ubytování s večeří a byli nadšeni.

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/255084-popularni-slevove-vouchery-se-mohou-nakonec-dost-prodrazit.html

Nejlepší odpověď
Deli

Manžel byl s partou kamarádů na prohlídce pivovaru se slevou. No, moc se jim to líbilo a ožrali se kvalitně 🙂

Další odpovědi
roxy52

Já ne.Při spočítání běžných nákladů spojených s onou ,,akcí" nám skoro vždy vyšlo pomalu stejně,né-li víc.Takže,slevy neslevy,když něco potřebuju,nebo pod.,tak to prostě koupím bez slevy s pocitem,že ,,nejsme tak bohatý,aby jsme kupovali levné věci".

greek

Využili, několikrát. Hlavní rozdíl je, jestli člověk kupuje zboží (věc), něbo službu. U té věci není co řešit. Byli jsme spokojení a ušetřili fakt hodně peněz. U služeb je to relativní. Kadeřnické služby stály za nic, ubytování s jídlem ještě horší – dokonce měli restauraci rozdělenou podle toho, jestli je někdo běždně platící, nebo jde na voucher! Asi bych se rozmýšlel, levné neznamená kvalitní…

terry

Jednou jsem koupila 2 vstupenky na výstavu. Ale pak jsem zjistila, že to nebylo o nic moc levnější, než při běžné koupi u vstupu.

Scalex

Několikrát. Nakupuji jen na osvědčených serverech, třeba na originál Slevomatu, protože vím, že vybírají dobré akce a že v případě problémů je jednoduchá reklamace a vrácení peněz.
Byl jsem jak na víkendovém zájezdu, tak mnohokrát v restauracích a pokaždé to bylo bez problémů. Vždy jsem se snažil sehnat na daný podnik nějaké reference a četl jsem názory jiných návštěvníků. Díky tomu jsem se zatím nenapálil.

Jinak je potřeba počítat i s dalšími náklady, např. pokud je sleva jen na jídlo, to je ostré a nápoje si musíte platit… Nebo v případě zájezdů si ověřit, jestli nejsou další poplatky, nebo si spočítat, zda se to vyplatí.

Opravdu je to tak, že kdo přemýšlí a kdo si něco pořídit chce, ten ve slevových akcích může dobře nakoupit. Ale pozor na to, že člověk je někdy zaslepený slevou a koupí i věci, které nepotřebuje. Obří steak (původně za 500) za 200 je bezva věc, ale to neznamená, že jsem ušetřil 300. Pokud bych si ten den dal doma hemenex s rohlíkem, tak jsem neušetřil 200, ale utratil 170, které jsem utratit nemusel. 8^)

pusinka50

Můj syn jel v pátek odpoledne za 2.500 Kč na osobu někam do penzionu na sever Čech do Kodaně, doprava samostatná za své peníze, měli v tom jednu snídani a jednu večeři a termální lázeň, jinak nic ke koukání, tak byl v neděli na oběd doma, připadají mi všechny takovéto nabídky dost drahé

Damiana

Ano. Zatím dvakrát a pokaždé jsme byli spokojeni. Napodruhé to byl opravdu luxus v láznich a ušetřili jsme dost. Služby byly perfektní, jídlo i ubytování super. Poprvé se nám ale stalo, že jsme si koupili kupon a objednali se až poté a hotel byl obsazený dva měsíce dopředu. Pak nám to nějak nevyšlo a kupon by propadl. Byli však velmi solidní a posunuli nám bez problémů termín, i když byl mimo nabídku. Takže zkušenosti jsou zatím dobré. Ale mohu hovořit pouze o cestování…

tyna.ryglova

Ahoj, na dovolenou ne, ale na nákup na internetu poměrně často. Využívám slevové kupóny z http://kuponoz­droj.cz/ . Některé jsou hodně výhodné, takže se dá celkem dost ušetřit.

KarolínaNovo

Ahoj, já využívám při nakupování slevové poukazy z https://slevo­vykupon.net/ každou chvíli. Je super, když můžu při nakupování něco ušetřit. Peněz nemám na rozhazování, tak je každá ušetřená koruna dobrá.