dust8

Využila by se funkce Ambilight u Philips TV i pokud by byla umístěna před oknem čili by za ní nebyla stěna?

Jestli by to bylo navečer či v noci vidět pokud se to nemá na co světelně odrážet?

Odpovědi
anonym

Proč by si někdo pročerta dával televizi před okno? To je zas nesmysl…

Vojta24

Co je to za blbost ? Přece to nedám před okno, to chceš sousedům blikat večer do xichtu nebo co ? Snad by to šlo teoreticky kdybys měl žaluzie a při zapnutí televize je opravdu vždy zatáhnul, ale i tak mi to zní jako kravinec.