tendruhy

Existuje nějaká aplikace nebo program na vytvoření tapety na plochu PC či mobilu?

Chci si vytvořit třeba nějakou motivační tapetu. Díky předem

Hufnagl: myslel jsem program třeba jako Malování, kde bych si mohl tvořit tapety, na kterých by bylo něco napsáno.

Odpovědi
Hufnágl

V obojích máš možnost si nastavit tapetu, kterou požaduješ. Na to není žádná extra apka.

Kdyby ses hned takto vyjádřil mohl si dosta tuto odpověď: Zkus Gimp2 a nebo Lunapic

elkon

Můžeš si tam dát co chceš. Třeba si vyfoť svůj barák.