FikeCZ

Poradíte, jak vyřadit auto z depozitu?

Zdravím potřeboval bych poradit s vytažením auta z depozitu .
Autu už jsem udělal STK vyplnil všechny formuláře a ted už mě čeka jenom zelená karta.
Založil jsem ji včera je už i zaplacena , stačí jim na uřadě vytištěná co mi přišla do e-mailu?
Nebo spíš chtějí videt original?
Díky

Původní neotázka
Vytažení auta z depozitu

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Doklad o pojištění postačí vytištěný.
Znovu zde opakuji, že platba nemusí být provedena jak si mnozí myslí.
Je povinností mít uzavřené pojištění, což stvrzuje doklad – zelená karta. Peníze je věcí mezi pojistitelem (pojišťovnou) a pojistníkem (tebou) a v případě nezaplacení pojištění trvá (není-li pojistitelem pro neplacení vypovězeno) a je na pojistiteli, aby pojistné vymáhal.

Další odpovědi
koldy

vyřazení z depozita platná technická prohlídka pojistka, pak neníproblém

cukrar

Ano, stačí vytištěná doma.