Oprah

Vysvětlíte mi, co přesně znamená, když u inzerátu je výroba hraček s kompletním logistickým servisem nazívaným …

........ drop shipping..
Nevím co si pod tím mám představit..
Jedná se o to, že jsem hledala v nabídkách odběratelů a našla jsem tam toto, že je ode mě vezmou s kompletním log. servisek nazívaným drop shipping..

Nejlepší odpověď
hanulka11

"Drop shipping je technika v rámci dodavatelského řetězce, při které koncoví prodejci nedrží zboží na skladě, ale místo toho předávají objednávky zákazníků s doručovacími podrobnostmi buď výrobci, nebo velkoobchodníkovi, který pak zasílá zboží přímo zákazníkovi. Jako v každém koncovém byznyse, prodejci tvoří svůj profit na základě rozdílu mezi velkoobchodními a koncovými cenami…

Zdroj: http://www.shop­centrik.cz/no­vinky/drop-shipping-rychla-cesta-k-nalezeni-obchodnich-partneru-a-razantnimu-zvyseni-vasich-obratu.aspx