výr

Výstavba soukromého domu s péčovateskou službou

Mám už teď založit svoji nadaci nebo počkat na investora?

Odpovědi
venkovan

Tak trochu nerozumím otázce. Pokud chci stavět dům s podobným zaměřením, tak bych v této chvíli už měl mít zajištěn způsob financování.
Nadace je minimálně půl mega Kč vklad který se nesmí vyčerpat, maximálně úroky. To neznamená, že by jí nemělo smysl založit, i když nadací je tolik, že se v nich nikdo nevyzná.Investor je to samé, měl by být již zajištěn.

tom004

Omlouvám se,ale je vidět,že nemáte naprosto ponětí o tom,co je všechno třeba,abyste takové zařízení mohl provozovat.Těch povolení a razítek je potřeba tolik,že máte hezkých pár měsíců co dělat,abyste se s nimi jenom seznámil.Protože provoz těchto zařízení je,podle kategorií, plně nebo částečně hrazen zdravotními pojišťovnami a státem,tak Vám nikdo nic neodpustí,a kontroly,na dodržování všeho možného,jsou velice časté.A to,i v pr­ůběhu stavby.Když to vše „zmáknete“,myslím tím přípravu,potom můžete uvažovat o investorovi a nadaci.