Vystačí 896MB RAM pro Win 7 ??

Teď mám WinXP a chci zkusit Win 7, ale po kontrole konfigurace mně to píše problém, že je potřeba min 1GB RAM. poraďte prosím. děkuji.

Nejlepší odpověď
iq

Ja se domnivam,ze pokud mas starsi pc,kde bylo puvodne ani ne 1GB pameti,tak sice po jejim dokoupeni win7 spustis,ale stejne to nebude zadna slava.Priste napis vsechny podstatne komponenty,at se ti muze poradit,jestli ma vubec smysl investovat jen do pameti

Další odpovědi
Hlada

Dokoupit paměť.

led

win 7 starter edition
(pre netbook)
veľkosť displeja nemá prekročiť 10,2”;
operačná pamäť RAM môže byť menšia ako 1 GB;
pevný disk môže mať kapacitu do 250 GB, prípadne je možné použiť SSD disk 64 GB
vyššie edície už váš počítač nebude zvládať
v tom prípade zväčšiť RAM