lizi

Lze zmenšit svou výšku?

chtěla bych se zeptat je mi 13 a měřim 173 možna už i 175cm ve škole jsem za avatara, žirafu, nejvyšší ze třidy a komu koliv bych rekla svou vyšku tak jsou vzdycky jakože “TYJO TY JSI ALE VYSOKA” a začinaji mi nabízet abyh šla hrat basket nebo volejbal jestli nechcu dělat modelku nebo jake to je kdyz je kazdy kluk mensi nez ja a jasne ze ja se od těchto otazek necitim moc dobře a dost mi vadi že kazdy kluk je opravdu menši než ja už jsem v tomhle opravdu zoufala nesnašim svoji výšku už jsem uvažovala abych šla na operaci o zkracováni stehenich kosti ale to si musim nejspiš počkat do 18 a uvažuju jestli se mužů zmenšit nejakym jinym způsobem opravdu se bojim že porostu dal a to nechci, chtěla bych byt menši a nebyt vyšši nez všichni kluci oni vsichni rikaji že preferujou spiše nižši holky opravdu to zamrzi proto se chci zeptat jestli by se šlo zmenšit?
(omlouvam se za tolik chyb pochazim z jine země proto mam v textu dost chyb)

Nejlepší odpověď
Lotr2008

Třeba já měřím 161 cm a má žena cca 191, ano, je to hodně veklý rozdíl, ale mně to nevadí, protože já kvůli výšce nemám komplexy. Vykašli se na to, že jsou ostatní prcci, a buď ráda, že jsi vysoká, co já bych za to kdysi dal. Jít na nějakou operaci je totální nesmysl. Pokud jsou všichni kluci menší, tak si počkej na nějakýho, co bude mít 2 metry, a máš to vyřešený.

Další odpovědi
VaclavZeman

Jo, holka, vaše generace si myslí, že všechno může změnit. Ale všechno, my lidé, nemáme ve svých rukou, a to i přesto, že žijeme v jednadvacátém století. Možná jednou v budoucnu, ale dnes ještě ne…

Každopádně, jsou tady dva reálné scénáře. Buď jsi tzv. „early bloomer“ a už přestaneš brzo růst, anebo budeš růst i potom. Ale je to jedno, protože ty to neovlivníš. A být tebou, tak řeším pouze ty věci, které ovlivníš… A věcí, které neovlivníš, si můžeš nevšímat, mít z nich radost, anebo být z nich smutná. Tak zkus se na svou výšku koukat jako na výhodu… ono ti taky nic jiného moc nezbývá (operaci nedoporučuji).

Dnešní průměrná výška žen v Česku je sto šedesát osm centimetrů. U mužů sto osmdesát. Takže jsou i chlapi vyšší než ty… (já sám mám sto osmdesát tři a třeba taková lvice Petra, která má o centimetr méně než já, je číča…). Spousta holek by chtěla být zase vyšší. Spousta by jich chtěla býti modelkami. Ale nemohou, kvůli své výšce, a proto si přejí být vyššími a neudělají s tím nic stejně jako ty.

Děkuju.

marci1

Nemusíš se zmenšovat! Prostě si narostla dřív. Kluci i holky teprve porostou, to uvidíš ty fofry. 😄

Kazatel

Když to vydržíš až do večera života, o pár centimetrů to půjde dolů samo.

P.S. Dokud projdeš pod futry, tak je to pořád v pohodě.

cappuccino

Co by jine holky za to daly! Treba budes chtit jit na modelku, a prave tam to bude tvoje prednost.
Operaci ani nahodou!!

Filip84

Ale samozřejmě, bohatě postačí počkat nějakých 50 – 60 let a věř, že Ti nějaký ten palec z vejšky ubude.

Jo, žádný problém, vždy rád poradím, když vím víc! 🤓🤪

Jinak, bez urážky: už to nehul! A nebo začni hulit, prostě něco změň, jinak Tvůj život nebude krásný! 🤦‍♀️😅

Alesh

Nádherná výška s takovou ženskou bych si chtěl zatančit! 😉 To víš, já mám skoro 2 metry a většina ženských je trapně malejch. 😁 Na ty kecy se vyprdni, to je jen závist, nic víc. Hele, jednou budeš ráda, že seš větší, dej tomu čas. Vysoký ženský jsou sexy a zajímavější než trpaslice.

Dochy

Měj se ráda taková jaká jsi. Někomu se líběj malé holky, jinému vysoké, neber výšku jako handicap. Zmenši výšku? Znám jen středověký způsob… Chceš být o hlavu kratší??? 😉
A neboj se, že kvůli výšce nenajdeš kluka. I když budeš trvat na tom, že musíš mít partnera vyššího, než jseš Ty. Lidé jsou čím dál vyšší, vyšší kluci jsou a budou a bude jich čím dál víc. I Tvoji spoužáci nejspíš ještě porostou a když ne dost, v okolí zaručeně nějací 180–200cm budou.

VaclavZeman

Lotr má svatou pravdu.