stryda

Proč vysílač Ještěd nevysílá všechny programy TV NOVA?

Proč vysílač Ještěd nevysílá všechny programy TV NOVA? prosil bych o radu,ne nějaký machrovaní při odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se do odkazu – stav k 1. 11. 2020

SEZNAM DVB-T2 VYSÍLAČŮ V LIBERECKÉM
Seznam digitálních televizních vysílačů v normě DVB-T2 s kódováním H.265/HEVC v pásmu UHF nacházejících se na území Libereckého kraje.

Seznam programů vysílaných v jednotlivých multiplexech je uveden pod tabulkou. Na konci tabulky, kde se nevysílají všechny programy TV Nova.

https://www.smi­dlib.cz/dokumen­ty/liberecky-eter/seznam-dvb-t2-vysilacu-v-libereckem-kraji.pdf

Jinak se zeptejte provozovatele., pokud nepatříte do poslední skupiny uvedené v tabulce.

Další odpovědi
Dochy

Tak se ptáš, nebo chceš poradit? Poradit Ti můžeme zeptat se na Digital Broadcasting s.r.o, která provozuje MUX-24, nebo Českých radiokomunikací, které provozují Ještěd.

Pepa25

Důvod bude zřejmě ten, že Multiplex 4 (tj. Nova Action, Nova Gold, Nova 2) vysílá vysílač „Liberec – lanovka“ na kanálu 43

Zdroj: https://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/informa­ce/dvb-t/vypinani-dvb-t-liberecky-kraj.html

quentos

Zhruba ze stejného důvodu, proč neumíš do POLE PRO OTÁZKU napsat OTÁZKU, tedy TÁZACÍ VĚTU.

nyjono

Zkus se zeptat v pořadu Volejte Novu,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.