dust8

Vysílá ještě Nova pořad Peříčko? O čem to vlastně celé bylo?

Pokud nevysílá, tak proč ne?

Už to neletí?

Odpovědi
elkon

Vrátil jsi se z dlouhé cesty, nebo jsi se právě probudil z dlouhého spánku? Nebo tě po létech pustili k televizi?

agentpv

bylo to Sodoma – Gomora, jednou dávno jsem došel v noci do nějakého baru a právě běžel v peříčku nějaký pánský striptýz a celé osazenstvo baru doslova bez dechu zíralo na tamní obří televizi se striptýzem. Já byl úplně zaražený páč jsem nevěděl zda jsem nevešel do nějakého gay-baru. Naštěstí to byl normální bar.

paul1

Teď jdou starší pořady na TV Barrandov, jmenuje se to „Intim s Heidi Janků“.