martina1

Vysavač ETA 2404 Neptun – vyčistí?

Dobré ráno,potřebuji vyčistit koberce a uvažuji o koupi tohoto vysavače,který pere i koberce.Máte někdo zkušenost,že opravdu koberec vyčistí,nebo raději pozvat firmu na úklid?Díky.
Doplňuji:
Nebo jek kdo čistíte koberce?Vanišem se to jen rozpatlá a prášek je vůbec kničemu.

Nejlepší odpověď
rynek878

Já už deset let používám tento druh vysavače a jsem maximálně spokojený,zde máte link, aby jste si mohla rozšířit obzory:
Doplňuji:
samozřejmě „ABYSTE“

Zdroj: http://www.vor­werk.com/cz/ko­bold/html/nase_vy­robky.html

Další odpovědi
kokoťenko

Přehoďte ho přes klandr,klepejte a klepejte,až bude vyklepaný ,pak ho rozložte,vyčistěte chemicky a zase klepejte a klepejte. No a jestli platí ještě nabídka bydlení u Vás v Krkonoších,tak Vám ho rád vyklepu.....

idev

Pred dvema lety jsme koupili vysavac Lux funguje i jako cisticka vzduch a masazni pristroj a koberce klepe nevim jestli to jeste dela ale dam vam cislo na pana ktery vam to zdarma predvede a poskytne vice info Pan Musil 776 059 602