dust8

Vyrobil by mně Samsung LCD na zakázku dle zadaných parametrů v zakázce?

LCD 26–27" s 4K rozlišením, alespoň frekvencí 120Hz a hlavně s normálním displayem, protože Samsung dělá bůhvíproč už jenon ty prohnuté hnusné displaye. Nechápu co ho k tomu vede. Stejně to většina lidí nesnáší.
Bohužel Samsung na ně prakticky úplně přešel a sehnat od něj neprohnutý (curved) LCD je velmi těžké.
Má jen velmi omezený počet modelý bez zakřivení. A ty rozhodně nesplňují moje parametry.

Proč Samsung? Protože jej mám nejraději. Už mám od nich tři LCD a všechny naprosto super. Dva stále fungují i po mnoha letech. Jeden teda už ne, ale taky fungoval mnoho let. A taky nikdy žádný vadná pixel.
Výborné podání barev a nikdy žádný problémy. Zkoušel jsem i ostatní značky. Tedy ASUS a Acer. Obě mě zklamaly.
Nechci tu pomlouvat jiné značky, ale prostě mě nevyhovovaly z různých důvodů. Možná dám ještě někdy v budoucnu šanci LG, ale moc tomu nevěřím. Škoda, že Samsung takhle sešel z té excelentní cesty po které dlouho šel.

Vyrobí mi ted něco na zakázku i pokud si více připlatím nebo je pro ně jeden zákazník jen kapkou v moři?

Odpovědi
Edison

Opět: Ptáš se na špatném místě.

elkon

U kolegy. Proč se nezeptáš u Samsungu? Tahle poradna nepatří Samsungu.

Arne1

Myslím si že ne. LCD se nevyrábí kusově ale ve velkém na automatizovaných linkách. Individuelní ruční výrobu bys nezaplatil.
Jsou i jiní výrobci kteří ale dělají vyšší třídu monitorů než Samsung – například EIZO, IYAMA, HP, …

anonym

odpověděl sis sám. Jejich výroba je v této oblasti seriová a rozhodně nebudou montovat a rekonfigurovat výrobní linku jen aby vyhověli tobě.

Zkus se oprostit z toho zabarikádovaného postoje že pouze samsung umí vyrábět kvalitní tv (protože to objektivně prostě není pravda, to že si to myslíš je spíš dáno tím že s jinou značkou ani zkušenost nemáš) a otevře se ti daleko širší nabídka ze které si mnohem snáze vybereš co ti vyhovuje.