dust8

Vyrábí se vůbec ještě nějaké 16:10 LCD, nebo už je to nežádané?

Mám 16:10 LCD a další LCD chci tak 16:10 a vůbec mě nějaké 16:9 nezajímá, protože chci svoje oblíbené rozlišení 1920×1200. Mám vůbec nějako naději teď či v budoucnu vůbec něco takového sehnat?

A měnit to nehodlám. Zkusil jsem 1920×1080 dostatečně dlouho a nelíbilo se mi to a rád jsem se vrátil k 16:10. Takže tak!

Odpovědi
Edison

Protože dnešní většina je FHD 1920×1080 (16/9)? Protože i vyšší je na stejný poměr stran? Protože na to se dělá už skoro všechno? Užij si deformací (i když jen mírných, ale hlavně destrukce dopočtem). Nebo pojedeš na LB a užší monitor ti bude k prdu? Prosím… Pokud nepojedeš na nějakých ultra širokých monitorech, které mají význam jen ve specifických případech.

A proč se vlastně ptáš, když ten nesmysl s deformovaným obrazem měnit nehodláš?