Jojka

Vyprali jste někdy v pračce něco jiného než prádlo?

Mně se dnes „povedla“ vyprat v pračce manželova křída na tágo na kulečník. Byla taková „pěkná“ modrá, chichi. Jo, a před pár lety jsem manželovi „vyprala“ čipovou kartu na MHD.
Doplňuji:
Koukám, že jste „lepší“ než já, chichi

Nejlepší odpověď
anonym

No jejej,za dob,kdy jsem mela pracku s plnenim shora,to neustale neco,co mi do spadlo i nespadlo,nejlepsi byl sampon na vlasy,pena se mi valila i z ovladacich knofliku,penize peru normalne i dnes,a nikdo me nestiha.

Další odpovědi
martina1

Já vyprala manželův mobil-ježíš ten řval jak tur a dodnes si ze mě dělá srandu, když jdu prát.Jinak papírové kapesníky,tužky nebo peníze počítám za běžnou záležitost.Ne­říkám,že vždy něco v kapse zůstane,ale často:-)

verka

Zatím né, ale pořád se dívám, jestli tam nespí kočka. Ona tam ráda leze. Je taky modrá!

Meffinka

já jsem jednou zapomněla vyndat z mikiny papírový kapesník a taky tu silnou fixu :), od těch kapesníků pad bylo chlupatý všechno co bylo v pračce :D hotová katastrofa

oskar

Ja jsem tam jednou vypral botasky a potom jsem jich musel hodit do popelnice.

lilibou

mě už se podařilo vyprat věcí…peníze-i papírové :(,kapesníčky to snad pokaždé:),klíče a nejhorší byla občanka..nebo brácha měl v kalhotách i červené trenyrky a já si toho nevšimla ten byl pak rád že má všechno růžový:),jo a jednou se mi podařilo vyprat i žákovskou..ta­kovou tu malou jak bývá na střední..naštěstí nebyla moje a ségře to zas tak nevadilo:)

Jahoda

Manžel nechal v monterkách šroubovák a já to nevěděla a šupla to do pračky 😁 Také jsem vyprala balíček papírových kapesníčků. A zrovna v tu dobu, co jsem prala prádlo černé. Obírala jsem to několik hodin. Dala znova vyprat, ale pořád to nebylo ono. Hrůza. Šmidrala jsem se s tím velmi dlouho 😁 Peníze jsem také vyprala mnohokrát. Jednou i tisícovku 😁

Jinak mojí kamarádce se stalo, že si vyprala mobil 😁 To bych opravdu nechtěla 😉

kapka

Kovové peníze, papírové kapesníky…
A jednou jsem vyprala sice schválně hrajícího plyšáka, ale nedoporučuji, protože pak pískal celý den, než vyschnul a nedal se zastavit, už jsem nevěděla, kam ho dát, nedalo se to poslouchat.

norek

Já peru peníze,zapalo­vače,kapesníč­ky papírové, šroubky ,matičky,propisky.

elektrikář

Papírové kapesníky to byla lahůdka ještě mám zachlupacené tepláky a mikyny. Ač se divám do kapes občas najdu ve filtru vrtáky šroubky drobné.Četl jsem že dobrá manželka vyprala ploket fotoaparát.Poslala jej firmně Kodak s tím zda jde zachránit.Opravili a ještě jí poslaly fotky co v něm byly a doporučili že toto čištění není pro aparát nejvhodnější. Mněli z toho náramnou reklamu když to otiskly noviny.Nedávno někdo vypral kočku je to k nevíře ale přežila to. už tam ale spát nechodí.Jednou jí to stačilo.