Avatar uživatele
Registrovaný

vypoved v praci?? muzu na jit na neschopenku pokud jsem ji nepodepsala

chci se zeptat pokud jsem dostala vypoved kterou jsem ale nepodepsala a ni ji nevidela jenm mi o ni r rekli tak jeslti muzu jit na neschopenku????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Samozřejmě můžeš. Pokud ti ji ovšem doktor vystaví. Ale získáš tím jen odložení problému.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Výpověď nemusíš podepsat, ale průkazně obdržet, tj. nejčastěji doporučeně, někdy i s dodejkou. Řeší ZP § 334 o doručování ze strany firmy vůči zaměstanci.
Pracovní neschopnost je uvedena v §§ 191 a 192, viz odkaz:
http://business.center.cz/…
(Nějak nedává smysl tvá rubrika Ostatní Hudba, film a TV, stejně jako je opět těsně vedle glosa od D.).

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 900
Zlatý iceT 861
Zlatý briketka10 683
Zlatý marci1 629
Zlatý Drap 584
Zlatý quentos 567
Zlatý led 453
Zlatý Kepler 441
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.